(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 11:34

1

(Nr 1921363)
1

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1787.00 km

Informacje dodatkowe:

Maly rower opakowany w pudelku wymiary 100cm x60cm

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 00:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-29

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję przewozu rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do transportu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła albo nabyć pasujący karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle , należy zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome elementypedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto ułożyć w odrębnych, małych kartonach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 . Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Siedlce, Polska

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Gerrards Cross, Wielka Brytania

Termin elastyczny