(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 11:34

1

(Nr 1921363)
1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1787.00 km

Informacje dodatkowe:

Maly rower opakowany w pudelku wymiary 100cm x60cm

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 126982
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-07-2017, 00:33

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-07-27 do 2017-07-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których chcemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania bądź zakupić pasujący karton w sklepie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, małych kartonach czy też osłonić fragmentami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców ochraniających jednoślad.

Koszt transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Siedlce, Polska

28 lip 2017

Adres i termin dostawy

Gerrards Cross, Wielka Brytania

Termin elastyczny