(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-07-25 17:23

1

(Nr 1922073)
1

Waga w kg (łączna):

18.00

Dystans: 1935.00 km

Informacje dodatkowe:

karton o wymiarach 141x77x20

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w opakowaniu po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła , ewentualnie nabyć właściwy karton w supermarkecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba zdemontować oraz usunąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się ułożyć w oddzielnych, mniejszych kartonach albo zabezpieczyć wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w kartonie warto osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

York, Wielka Brytania

27 lip 2017

Adres i termin dostawy

Iława, Polska

Termin elastyczny