(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-02 09:53

1

(Nr 2002985)
1

Waga w kg:

20.00

Dystans: 1535.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję transportu jednośladów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które ofiarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym kartonie. Gdy potrzebujemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania albo nabyć stosowny karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w opakowaniu opłaca się poodkręcać i zdjąć wszystkie ruszające się częścipedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu przydałoby się osadzić w oddzielnych, małych kartonach lub osłonić wycinkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające części takie jak śruby bądź przerzutki warto osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw ochraniających paczkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 . Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

4 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Bristol, Anglia, Wielka Brytania

6 wrz 2017