(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-09-04 17:07

1

(Nr 2007902)
1

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

20

Waga w kg (łączna):

10.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 566.00 km

Informacje dodatkowe:

Wartości wymiarowe są zawyżone lekko bo opakowanie generuje wymiar. Jest do deska surfingowa . Paczka musi dotrzeć do środy najpozniej

Oferty od Przewoźników (0)

90 zł

ID firmy: 31880
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 18:43

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-05 do 2017-09-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Oferta dla przesyłki o wadze do 31,5kg i rozmiarach maksymalnych 180x60x20cm. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 90 zł

Wiadomości:

185 zł

ID firmy: 36492
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 20:07

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-05

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 185 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, należy wystawić bezpłatne ofertę w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem warto zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do wysyłki trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Nadzwyczaj delikatne pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do opakowania, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbyteczne etykiety i objaśnienia, które mogą zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny