(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 22:26

1

(Nr 2008679)
1

Waga w kg:

15.00

Dystans: 1650.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę transportu dwóch kółek wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, jak transportujemy nowy jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego opakowania bądź nabyć stosowny karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu opłaca się zdemontować oraz usunąć jakiekolwiek ruchome elementysztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu przydałoby się umieścić w odrębnych, mniejszych kartonach bądź osłonić kawałkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby lub przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w kartonie opłaca się osłonić papierem bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Bełchatów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brighton, United Kingdom

Termin elastyczny