(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 22:26

1

(Nr 2008679)
1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 1650.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na przewóz jednośladów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się ulokować go w opakowaniu po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub nabyć stosowny karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle trzeba zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części roweru dobrze będzie osadzić w oddzielnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić fragmentami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste przestrzenie w pudle warto zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Bełchatów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Brighton, Wielka Brytania

Termin elastyczny