(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 23:57

1

(Nr 2008832)
1

Waga w kg:

8.00

Dystans: 1769.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję transportu dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowiutki rower należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Kiedy chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego pudła lub kupić stosowny karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie opłaca się zdemontować i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu warto osadzić w odrębnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami tektury i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby bądź przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Juszkowo, Woj.pomorskie, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Verwood, Wielka Brytania

Termin elastyczny