(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-04 23:57

1

(Nr 2008832)
1

Waga w kg (łączna):

8.00

Dystans: 1769.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli chcemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła bądź zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się odkręcić i usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się ulokować w osobnych, mniejszych kartonach czy też osłonić kawałkami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające części na przykład jak śruby lub przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów osłaniających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Juszkowo, 83-000, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Verwood, Wielka Brytania

Termin elastyczny