(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 19:12

1

(Nr 2017547)
1

Waga w kg:

12.00

Dystans: 1498.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję przewozu jednośladów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do przewozu

    W sytuacji, kiedy przewozimy nowiutki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego pudła lub zakupić właściwy karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu trzeba odkręcić oraz zdjąć jakiekolwiek ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione części roweru przydałoby się osadzić w odrębnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa cm grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby czy też przerzutki opłaca się osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu należy osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw chroniących paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wymiarów, a również daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Od 9 wrz 2017 do 12 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 12 wrz 2017 do 13 wrz 2017