(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-09-08 19:12

1

(Nr 2017547)
1

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1498.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na wypad na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiusieńki rower należy pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego opakowania , ewentualnie nabyć odpowiedni karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba odkręcić i zdjąć wszelkie ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane elementy roweru warto umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo osłonić kawałkami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić przewóz jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o zapewnienie tworzyw chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Od 9 wrz 2017 do 12 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Londyn, Wielka Brytania

Od 12 wrz 2017 do 13 wrz 2017