Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-24 21:16

1

(Nr 2112489)

Waga w kg:

7.00

Dystans: 1004.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower zostanie wydany przez osobe niezaangazowana w nic poza otworzeniem rowerowni, co wiaze sie potrzeba uslugi nie tylko przewozu, ale takze zapakowaniem go (czyli ew. zlozeniem - w zaleznosci od wielkosci auta).

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-10-2017, 14:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-01 do 2017-11-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-05, 14:19

Opis oferty:

Witam, 01/11 moge ladowac /dostawa 02-03/11/2017

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (1)

AdrianMI
31-10-2017, 12:09
Witam, niestety będę musiał przełożyć termin wysyłki(tymczasowo zrezygnować z oferty) brak możliwości wydania przez osobę w Danii pozdrawiam Adrian (jak tylko dostanę informację o możliwości wydania roweru ) mam nadzieję na przyszłą współpracę
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję transportu jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Szykowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej osadzić go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też nabyć pasujący karton w supermarkecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w opakowaniu warto poodkręcać oraz ściągnąć jakiekolwiek ruchome częścisztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wyżej wymienione elementy jednośladu przydałoby się ulokować w osobnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w pudle należy osłonić gazetami ewentualnie folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również daty wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kopenhaga, Dania

Od 7 lis 2017 do 9 lis 2017

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Od 9 lis 2017 do 14 lis 2017