(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-10-27 10:20

1

(Nr 2118087)

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 315.00 km

Informacje dodatkowe:

Do przewiezienia są: stół z odkrecanymi nogami, blat około 2mx0,9, łóżko 2mx0,9m i szafka łazienkowa okołoi1,8m x0,4 i parę innych drobnych pakunkow. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze ale w budynku znajduje się winda.

Oferty od Przewoźników (0)

300 €

ID firmy: 528614
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-10-2017, 15:59

Załadunek możliwy w terminach:

2017-10-29

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

oferta odrzucona

2017-10-27, 20:56

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Kierowca jest sam

Cena (zawiera VAT): 300 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych problemów.

     W pierwszym etapie warto wykonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub kiedy jest niedziałające, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim markecie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na parę kartonów, aby z łatwością było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy materiały izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy opakować bardziej kruche meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Natomiast mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

     Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź utrudnienia w podjeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują szczególne wymogi dotyczące konkretnych mebli.

     Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Gießen, Niemcy

Od 31 paź 2017 do 1 lis 2017

Adres i termin dostawy

Hiltpoltstein, Niemcy

Od 31 paź 2017 do 1 lis 2017