(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-27 16:00

1

(Nr 2119068)
1

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 539.00 km

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w których pragniemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport jednośladów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego pudła , ewentualnie kupić taki karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle , należy poodkręcać i zdjąć wszystkie ruchome elementy – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie surowców osłaniających paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby rowerów, ich wielkości, a także terminu wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Pruszcz Gdański, 83-000, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oława, 55-200, Polska

Termin elastyczny