(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-27 16:00

1

(Nr 2119068)
1

Waga w kg:

20.00

Dystans: 539.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 15:03

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-02 do 2017-11-03

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-11-03, 15:01

Opis oferty:

Witam moge zabrac 2 11 dostarczyc 3 11.Moge zabrac rower jak jest...nie musi byc w kartonie

Cena (zawiera VAT): 120 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę przewozu rowerów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad jako upominek.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła bądź nabyć odpowiedni karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie trzeba odkręcić i zdjąć wszelkie ruchome elementypedały, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, mniejszych pudełkach lub osłonić fragmentami brystolu i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami czy też folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy martwić się o dostarczenie surowców chroniących jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy średnio 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

83-000 Pruszcz Gdański, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

55-200 Oława, Polska

Termin elastyczny