(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-29 15:01

1

(Nr 2121840)

Waga w kg:

21.00

Dystans: 251.00 km

Informacje dodatkowe:

Rower ze wspomaganiem elektrycznym, sprawny, wysyłany do serwisu celem przeglądu. Za tydzień lub dwa transport powrotny. Serwis czynny pon-pia w godz. 9.00-12.00 i 13.30-17.00, sobota 9.00-12.00. http://www.elektrokolaprerov.cz/

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Opcję transportu dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź nabyć stosowny karton w sklepie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle trzeba zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementypedały, lampy, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu przydałoby się ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu opłaca się zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców osłaniających jednoślad.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty wykonania przewozu. Np., transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 .

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przerów, Czechy

Termin elastyczny