(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-29 15:01

1

(Nr 2121840)

Waga w kg (łączna):

21.00

Dystans: 251.00 km

Transport rowerów

    Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia jednośladu. Opcję na transport rowerów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki rower opłaca się pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w pudle po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu bądź zakupić taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy zdemontować i ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru przydałoby się umieścić w oddzielnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami tektury i przyczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poosłaniać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w opakowaniu trzeba zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Kiedy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw osłaniających jednoślad.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Kraków, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Przerów, Czechy

Termin elastyczny