(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-05-12 12:00

1 (Nr 2692356)

1

Długość [m]:

58

Szerokość [m]:

48

Wysokość [m]:

30

Waga w kg (łączna):

40.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1924.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, warto wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do wysyłki warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy wypełnić kawałkami trocin, gazet lub gąbką. Zwłaszcza delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Langland Road, Llanelli, SA15 1BN, Wielka Brytania

13 cze 2018

Adres i termin dostawy

Myszków, 42-300, Polska

14 lip 2018