(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-24 20:33

1

(Nr 2747112)
1

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 1868.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

350 zł

ID firmy: 669981
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-05-2018, 11:23

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-05-31 do 2018-06-02

Dostawa:

Ponad 5 dni

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-06-24, 12:22

Opis oferty:

co tydzien PL-NO-PL door to door

Cena (zawiera VAT): 350 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie roweru do przewozu

    W przypadku, gdy transportujemy nowiutki rower trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu albo nabyć taki karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru dobrze będzie ulokować w osobnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy około 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Suwałki, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Oslo, Norwegia

Termin elastyczny