(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-05-25 11:14

1 (Nr 2749112)

1

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2582.00 km

Transport rowerów

    Przewóz rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów wysyłają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują rower jako upominek.

Szykowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Kiedy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie umieścić go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania czy też zakupić stosowny karton w supermarkecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie , należy poodkręcać i ściągnąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu dobrze będzie osadzić w osobnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć wycinkami tektury i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy na przykład jak śruby czy też przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie należy osłonić gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy martwić się o doręczenie surowców chroniących paczkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena transportu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 zł. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Tarnobrzeg, Polska

31 maj 2018

Adres i termin dostawy

Tana bru, Norwegia

5 cze 2018