(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4559433)

1

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.60

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2542.00 km

Adres i termin nadania

Malta, Malta, Valletta

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Katowice

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej wymiarów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo istotne, kiedy chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy naładować kawałkami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do owinięcia przesyłki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy rzecz do kartonu, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Na zewnątrz kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której spiszemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).