(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4854238)

1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.7

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

30.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Mauritius, Port Louis, Port Louis

30 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Tarnowskie Góry

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz firmę transportową, upewnij się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do przewozu warto pamiętać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń warto wypchać fragmentami styropianu, gazet lub materiałem. Zwłaszcza delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie nieprzydatne naklejki i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przyklejmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).