(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 4856938)

1

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

25.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1685.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Pomorskie, Gdynia

10 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Greater London, Londyn

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy chcemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Takie informacje są bardzo istotne, gdy chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Nim wyszukasz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, gazet lub materiałem. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogłyby zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).