(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 5269318)

1

Waga w kg (łączna):

7

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Nowy Jork, York

Od 31 paź 2019 do 19 gru 2019

Adres i termin dostawy

Kolumbia, Distrito Capital De Bogotá, Bogota

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a także ludzie, którzy ofiarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym pudle. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się osadzić go w kartonie po rowerze (warto użyć oryginalnego opakowania lub kupić pasujący karton w markecie budowlanym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy odkręcić oraz ściągnąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, mniejszych kartonach lub ewentualnie osłonić kawałkami tektury i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby osłonić tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle warto zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

Jeżeli postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o doręczenie materiałów chroniących rower.

Cena przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a również terminu realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.