(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 5745286)

1

Waga w kg (łączna):

11

Dystans: 645.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Cardiff, Cardiff

Od 7 mar 2020 do 28 mar 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Edinburgh, Edynburg

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Potrzebę na transport jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

W przypadku, jak transportujemy nowy rower warto pozostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić odpowiedni karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie warto zdemontować oraz usunąć wszystkie ruchome części – pedały, dzwonek, czasomierz. Powyższe części jednośladu dobrze będzie ulokować w odrębnych, małych pudełkach czy też osłonić wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wystające elementy , przykładowo jak śruby czy też przerzutki opłaca się zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle warto osłonić papierem ewentualnie folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zamykamy grubą i solidną taśmą.

Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o zapewnienie surowców osłaniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 złotych.