(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 (Nr 5756458)

1

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1167.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Kraków

Od 24 sty 2020 do 3 lut 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Noord-Brabant, Helmond

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki zależy od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, należy wystawić darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem warto zaznaczyć typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są bardzo ważne, jeśli chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć materiały do zapakowania pakunku?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Do powierzchni kartonu przymocujmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).