(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 (Nr 5852669)

Waga w kg (łączna):

350

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Dystans: 2208.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, County Dublin, Dublin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, jednak gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych komplikacji.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych przedmiotów. Jeśli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest popsute, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pakunków, aby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy surowce chroniące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy owinąć bardziej delikatne meble, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod lokal. Dodatkowo warto poinformować, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.