(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 (Nr 5856038)

1

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

3

Dystans: 1229.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 28 lut 2020 do 29 lut 2020

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Rotterdam

Od 4 mar 2020 do 8 mar 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, mimo to, kiedy należycie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jeżeli czegoś od dawna nie używamy lub gdy jest uszkodzone, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy nadadzą się mocne pudła, które można zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wziąć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, np. porozdzielać talerze na kilka pudeł, aby bez przeszkód było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu mebli i aranżowaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble należy rozkręcić, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce izolujące, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto użyć koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Podczas gdy małe meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, ewentualne trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeśli występują nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

            Najciekawsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego dobytku.