(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

1 (Nr 5973566)

1

Waga w kg (łączna):

400

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

1

Dystans: 1116.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Saksonia, Drezno

Od 14 cze 2020 do 24 cze 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Londres

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz czasochłonnym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            W pierwszym etapie warto zrobić eliminację posiadanych mebli. Gdy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub gdy jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który zazwyczaj wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić segregatory na kilka pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy rozpakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble warto rozmontować, aby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Kiedy mamy materiały osłaniające, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a jeżeli nie mamy folii, wówczas warto zastosować pledy, pościel i obkleić standardową taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne rzeczy owińmy w ubrania czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymagania dotyczące jakiś mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz chronienie twojego majątku.