(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 (Nr 6071787)

1

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.75

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

30

Liczba sztuk:

1

Dystans: 2270.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Schwieberdingen

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Grecja, Achaea Regional Unit, Egio

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę transportu paczki, dobrą praktyką jest wystawić bezpłatne ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Oprócz tego przed samym przewozem można określić rodzaj przewożonego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując przesyłkę do wysyłki należy pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można naładować kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim włożymy rzecz do kartonu, oceńmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie niepotrzebne naklejki i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).