1 (Nr 6452281)

1

Waga w kg (łączna):

200

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

300

Dystans: 492.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Stargard

Od 29 sie 2020 do 13 wrz 2020

Adres i termin dostawy

Dania, Region Stołeczny, Kopenhaga

Od 14 wrz 2020 do 20 wrz 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy właściwie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od wielu lat nie używamy lub jak jest niesprawne, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się mocne pudła, które należy zakupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który często wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równomiernie rozłożyć ciężar, np. rozdzielić segregatory na parę pudeł, żeby z łatwością było je dźwigać. Opisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym mieszkaniu. Duże meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jeżeli posiadamy materiały izolujące, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej kruche przedmioty, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy zastosować koce, pościel i obkleić zwykłą taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne meble okręćmy w papier lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której wiele specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz zabezpieczenie naszego mienia.