(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-05-27 21:06

1,5 tony (Nr 2756620)

1,5 tony

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

50

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

do zabrania kartony poukladane na paletach zaladunek widlakiem potrzebny bus najlepiej z duza paka

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 169.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen pojazd ciężarowy, interesuje zwłaszcza zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka ważnych tematów.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić metodę załadunku oraz rozładunku towaru. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które mogą unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku małych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby sprecyzować, czy konieczna jest górna plandeka i czy do przewozu starczy nieprzykryta naczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się konieczne skorzystanie z pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz ładunków łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie właściwych certyfikatów, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu określonej wagi towaru, w pewnych krajach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po zdefiniowaniu swoich wymogów, najłatwiej można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Albowiem oferty na niej publikowane, docierają do tysięcy specjalistycznych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia uzyskanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Chrzanów, Polska

28 maj 2018

Adres i termin dostawy

Wieluń, 98-300, Polska

30 maj 2018