(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1,A CORUÑA (Nr 4863202)

1,A CORUÑA

Wysokość [m]:

0.50

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.80

Dystans: 1087.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Galicja, A Coruna

1 paź 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu pakunku, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym przewozem można zaznaczyć rodzaj transportowanego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności delikatne paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Jak znaleźć tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Kartony i pudełka można kupić w markecie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Do powierzchni kartonu przymocujmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).