(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-11-17 13:01

1 bed, 2 tables, 2 small wardrobes

(Nr 2161761)
1 bed, 2 tables, 2 small wardrobes

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

50.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [€]:

40

Dystans: 0.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, powinno się zwrócić uwagę na szereg spraw, dlatego że nieprawidłowości na etapie przygotowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Trudności mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez kolejnych parę lat, aż do kolejnej zmiany mebli albo do zupełnego zniszczenia oraz konieczności kupna nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, jeżeli transportujemy stare meble, należy naturalnie je opróżnić z rzeczy oraz przeczyścić, np. wilgotną szmatką. Potem wypadałoby rozważyć, czy dany mebel zdemontować, czy też nie. W przypadku wiekowych mebli rozkręcanie ich, bywa ryzykowne, gdyż elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel przykładowo szafa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Natomiast przy bardzo wielkich meblach, takich jak na przykład łóżko, musimy wziąć pod uwagę wysokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki trzeba w następnej kolejności należycie zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo uwagę na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić czujność na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu rzeczy świetnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy znaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, uzyskamy wiele interesujących ofert przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najzwinniej i jak najszybciej zorganizować usługę transportową, należy w ogłoszeniu dokładnie opisać wszystkie wymiary gotowych do transportu rzeczy, a również podać ich ciężar i trasę, którą mają zostać przewiezione – często od tych kluczowych informacji zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Bodmin, PL31 1JU, Wielka Brytania

22 lis 2017

Adres i termin dostawy

Bodmin, PL31 1JU, Wielka Brytania

Termin elastyczny