(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bed house move (Nr 6238501)

1 bed house move

Waga w kg (łączna):

500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 1264.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Londyn

31 lip 2020

Adres i termin dostawy

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Marsylia

3 sie 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek warto przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub jak jest niesprawne, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy nadadzą się wytrzymałe pudła, które należy zakupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez trudności było je przenieść. Podpisanie każdego kartonu uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym mieszkaniu. Pokaźne meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeśli posiadamy surowce zabezpieczające, na przykład jak folię strech, możemy owinąć bardziej wrażliwe przedmioty, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas warto wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Natomiast nieduże meble okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając przewóz należy powiedzieć firmie przeprowadzkowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też utrudnienia w podjeździe pod lokal. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli występują szczególne wymagania dotyczące jakiś rzeczy.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i osłanianie waszego dobytku.