(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bedroom flat (Nr 5743579)

1 bedroom flat

Waga w kg (łączna):

80

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 1695.00 km

Adres i termin nadania

Włochy, Liguria, Genua

12 lut 2020

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Plymouth, Plymouth

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek warto zrobić selekcję posiadanych mebli. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeżeli jest popsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać naczynia na kilka kartonów, żeby bez przeszkód było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozkręcić, żeby zapobiec zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jeżeli posiadamy surowce chroniące, np. jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej delikatne rzeczy, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast niepokaźne rzeczy owińmy w papier czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, występowanie windy, lub trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują szczególne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie dużo profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego mienia.