(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 19:52

1 bicicleta

(Nr 2117202)
1 bicicleta

Waga w kg (łączna):

10.00

Dystans: 3549.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Opcję na przewóz jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy dają rower w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W przypadku, gdy przewozimy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Gdy potrzebujemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak warto umieścić go w kartonie po rowerze (należy posłużyć się elementami oryginalnego kartonu lub zakupić odpowiedni karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu trzeba poodkręcać oraz ściągnąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru najlepiej umieścić w odrębnych, małych pudełkach albo osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pookręcać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby bądź przerzutki warto zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w kartonie warto zabezpieczyć papierem czy też folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o dostarczenie materiałów chroniących rower.

Koszt przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Przykładowo przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Arzúa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Δάφνη, 34009, Grecja

Termin elastyczny