(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-10-26 19:52

1 bicicleta

(Nr 2117202)
1 bicicleta

Waga w kg:

10.00

Dystans: 3549.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę przewozu jednośladów wysyłają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu lub kupić pasujący karton w markecie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie trzeba poodkręcać i usunąć wszystkie ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru warto umieścić w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić fragmentami brystolu i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wystające elementy takie jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle opłaca się zabezpieczyć papierem albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy martwić się o dowiezienie materiałów ochraniających rower.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 . Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt średnio 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Arzúa, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Δάφνη, 34009, Grecja

Termin elastyczny