(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

1 bicicleta de montaña (Nr 4664828)

1 bicicleta de montaña

Waga w kg (łączna):

15.00

Dystans: 2473.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Bawaria, Pasawa

12 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Estremadura, Villanueva De La Serena

Termin elastyczny


Transport rowerów

Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na dalekich trasach, a nie mamy szansy przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W przypadku, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to przewozimy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu , ewentualnie kupić taki karton w supermarkecie remontowym albo rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle , należy zdemontować oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu przydałoby się ulokować w odrębnych, małych pudełkach albo osłonić wycinkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa centymetry grubości). Wychodzące części takie jak śruby lub przerzutki należy osłonić brystolowymi nakładkami. Puste powierzchnie w pudle należy zabezpieczyć gazetami albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie jest w stanie przemieszczać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli zdecydujemy się zamówić przewóz jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw osłaniających paczkę.

Koszt przewozu roweru

Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich wymiarów, a także terminu realizacji transportu. Przykładowo przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 zł. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.