(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-12 04:50

1 bicycle

(Nr 1958396)

Waga w kg (łączna):

22.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

in a box in an extra over sized length than the normal luggage limit. however, it is pretty flat. it just a box which is the same box when I got the bike. I want the as cheapest as possible because my budget is tight.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich chcemy wybrać się na wyprawę na dalekich trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Opcję na transport rowerów potrzebują także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowy rower trzeba zostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego pudła lub kupić właściwy karton w markecie remontowym albo rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w kartonie , należy poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Powyższe elementy roweru warto osadzić w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w kartonie trzeba osłonić makulaturą czy też folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dostarczenie surowców zabezpieczających przesyłkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Eugene, Stany Zjednoczone

Od 24 wrz 2017 do 28 wrz 2017

Adres i termin dostawy

洛阳市, Chiny

Od 10 paź 2017 do 13 paź 2017