(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-12 04:50

1 bicycle

(Nr 1958396)

Waga w kg:

22.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

in a box in an extra over sized length than the normal luggage limit. however, it is pretty flat. it just a box which is the same box when I got the bike. I want the as cheapest as possible because my budget is tight.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę transportu rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W sytuacji, kiedy transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się zachować go w oryginalnym opakowaniu. Jeżeli chcemy to transportujemy też jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie osadzić go w kartonie po rowerze (opłaca się skorzystać z oryginalnego kartonu bądź kupić pasujący karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy zdemontować i zdjąć wszelkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu warto ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub zabezpieczyć kawałkami brystolu i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi nakładkami. Puste powierzchnie w opakowaniu opłaca się osłonić makulaturą ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie surowców ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji transportu. Np., przewóz jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 .

Adres i termin nadania

Eugene, Stany Zjednoczone

Od 24 wrz 2017 do 28 wrz 2017

Adres i termin dostawy

洛阳市, Chiny

Od 10 paź 2017 do 13 paź 2017