(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-04-29 13:25

1 bicycle (Nr 2643236)

1 bicycle

Waga w kg (łączna):

12.00

Dystans: 754.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia jednośladu. Potrzebę na transport rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowiusieńki jednoślad trzeba pozostawić go w oryginalnym kartonie. Jeśli chcemy to transportujemy też rower, który już był używany, jednak dobrze będzie osadzić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania czy też zakupić taki karton w markecie budowlanym lub rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w pudle opłaca się zdemontować oraz zdjąć jakiekolwiek ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione elementy roweru dobrze będzie ulokować w odrębnych, mniejszych pudełkach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki trzeba osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w opakowaniu warto osłonić gazetami albo folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy niepokoić się o doręczenie tworzyw chroniących rower.

Cena transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 zł. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy zapłacimy niecałe 120 zł. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Londyn, NW2 1DJ, Wielka Brytania

Od 8 maj 2018 do 9 maj 2018

Adres i termin dostawy

Crumlin, BT29 4LA, Wielka Brytania

Termin elastyczny