(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 05:05

1 bicyle

(Nr 1761525)
1 bicyle

Waga w kg:

8.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich chcemy wyruszyć na wypad na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję przewozu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy dają jednoślad jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowy rower warto zachować go w oryginalnym kartonie. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak najlepiej umieścić go w pudle po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania bądź kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie warto zdemontować oraz usunąć wszystkie ruchome elementysztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu dobrze będzie ułożyć w odrębnych, małych kartonach lub ewentualnie zabezpieczyć kawałkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby lub przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi nakładkami. Puste obszary w pudle opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową bądź folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy postanowimy zamówić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dostarczenie tworzyw zabezpieczających rower.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 . Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

NYC, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biszkek, Kirgistan

Termin elastyczny