(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-05-01 05:05

1 bicyle

(Nr 1761525)
1 bicyle

Waga w kg:

8.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania roweru. Opcję na przewóz dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy ofiarowują rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W przypadku, kiedy przewozimy nowy jednoślad warto zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego kartonu albo kupić pasujący karton w sklepie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w pudle opłaca się zdemontować oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy jednośladu dobrze będzie ułożyć w oddzielnych, małych kartonach czy też zabezpieczyć wycinkami tektury i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty takie jak śruby czy też przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu warto zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i solidną taśmą.

    Gdy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena przewozu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wielkości, a również daty realizacji transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena ok. 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało niecałe 120 złotych. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

New York City, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Biszkek, Kirgistan

Termin elastyczny