(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 11:44

1 bike

(Nr 1826472)
1 bike

Dystans: 2543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję przewozu dwóch kółek zamawiają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower w prezencie.

Organizowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, jak transportujemy nowy rower trzeba pozostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak przydałoby się umieścić go w kartonie po rowerze (warto skorzystać z oryginalnego opakowania albo zakupić właściwy karton w sklepie remontowym czy też rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome częścisztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu najlepiej umieścić w osobnych, mniejszych kartonach czy też zabezpieczyć fragmentami brystolu i przymocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby czy też przerzutki należy osłonić tekturowymi nakładkami. Puste płaszczyzny w opakowaniu należy zabezpieczyć gazetami lub folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takim zabezpieczeniom jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw chroniących przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest zależna od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości rowerów, ich gabarytów, a również daty wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 .

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Od 17 cze 2017 do 1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Targu Mures, 540156, Rumunia

Termin elastyczny