(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 11:44

1 bike

(Nr 1826472)
1 bike

Dystans: 2543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów dotyczy sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na wycieczkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania roweru. Opcję na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki rower opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się osadzić go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego pudła lub kupić odpowiedni karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie opłaca się poodkręcać i zdjąć jakiekolwiek ruszające się elementy – pedały, lampy, czasomierz. Powyższe części jednośladu najlepiej umieścić w odrębnych, małych kartonach lub osłonić fragmentami tektury i umocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poobwijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 centymetry grubości). Wystające części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki wypadałoby osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle trzeba zabezpieczyć gazetami ewentualnie folią bąbelkową bądź folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli postanowimy zlecić przewóz roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw osłaniających rower.

Cena przewozu jednośladu

    Cena transportu roweru jest uzależniona od paru uwarunkowań, takich jak: długości trasy, ilości dwóch kółek, ich wielkości, a także daty wykonania przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 PLN. Za przewóz jednośladu z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało ok. 120 złotych. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Od 17 cze 2017 do 1 lip 2017

Adres i termin dostawy

Targu Mures, 540156, Rumunia

Termin elastyczny