(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-04 11:46

1 bike

(Nr 1826474)
1 bike

Dystans: 2543.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport rowerów tyczy się sytuacji, w jakich pragniemy wybrać się na przejażdżkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przetransportowania roweru. Opcję transportu rowerów zamawiają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki rower trzeba zachować go w oryginalnym pudle. Jeśli potrzebujemy to przewozimy też rower, który jest nienowy, jednak przydałoby się ułożyć go w kartonie po rowerze (opłaca się posłużyć się elementami oryginalnego kartonu albo kupić pasujący karton w supermarkecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i zdjąć wszelkie ruchome elementypedały, dzwonek, kierownicę. Wcześniej opisane części jednośladu warto ulokować w oddzielnych, małych kartonach lub ewentualnie osłonić wycinkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 cm grubości). Wystające elementy takie jak śruby czy też przerzutki trzeba osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie opłaca się osłonić makulaturą bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i solidną taśmą.

    Jeśli zdecydujemy się zlecić przewóz roweru w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie materiałów osłaniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wielkości, a także terminu realizacji transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 złotych. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii to koszt około 120 . Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.

Adres i termin nadania

Leeds, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Targu Mures, 540156, Rumunia

Termin elastyczny