(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-12-26 12:53

1 Caja a Valencia España

(Nr 2242161)
1 Caja a Valencia España

Długość [m]:

110

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

70

Waga w kg (łączna):

14.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 2064.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ogłoszenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, kiedy chcemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując przesyłkę do transportu warto pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto napakować kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim umieścimy przedmiot do opakowania, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć klapy kartonu. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Las Palmas de Gran Canaria, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny