(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-04 15:01

1 cavapoochon

(Nr 2007467)
1 cavapoochon

Waga w kg:

10.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

one way transport of dog from UK Manchester to USA Orlando

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Gdy potrzebujemy zamówić transport zwierzaka, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, waga i szczegółowy opis zwierzęcia. Transportowane zwierzę musi być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie schorowane ani ranne. Jeśli planujemy przetransportować kota, psa lub królika trzeba zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upływie trzech tygodni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne w ten sam dzień, gdy zostało zrobione. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wczepić mikroczip.

Papiery niezbędne przy transporcie zwierząt

    Psy, koty i fretki powinny mieć paszport wystawiony przez weterynarza. Listę weterynarzy uprawnionych do wydawania paszportów można wyszukać w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie takiego dokumentu to 51 złotych.

    Obok paszportu potrzebnerównież dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, opisujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie informacje jak data i trasa przejazdu i prognozowany czas transportu. Listę przewoźników upoważnionych do przewozu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak transportować zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić autem, jeżeli posiadamy właściwy transporter. Przy przewozie zwierząt można stosować różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt kluczowa powinna być jego wielkość, jak także komfort i bezpieczeństwo zwierzęcia podczas transportu.

Adres i termin nadania

Manchester, Wielka Brytania

2 gru 2017

Adres i termin dostawy

Orlando, 32827, Stany Zjednoczone

Termin elastyczny