(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-09-04 12:30

1 chair

(Nr 2006945)
1 chair

Długość [m]:

0.6

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.85

Waga w kg (łączna):

5.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 578.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

120 €

ID firmy: 349272
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

23-09-2017, 11:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-26 do 2017-09-28

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Oferujemy profesjonalne usługi transportowe rzeczy, paczek, przeprowadzki. Posiadamy ubezpieczenie OCP na kwotę €100 000. Obsługujemy firmy oraz indywidualne zamówienia na terenie Unii Europejskiej. Wszystkie zlecenia transportowe realizujemy door2door, bez przeładunków. Oferujemy atrakcyjne ceny, bez ukrytych kosztów. Jesteśmy uczciwi, solidni i profesjonalni.

Cena (zawiera VAT): 120 €

Wiadomości:

250 €

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 13:16

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

250 €

ID firmy: 566723
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 13:18

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-06 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Z chwilą gdy obmyślamy przewóz kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania biura, należy zwrócić uwagę na szereg kwestii, gdyż uchybienia w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy musieli spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, czy też do doszczętnego zniszczenia i konieczności kupna nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, jak transportujemy stare meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą gąbką. Potem należałoby przemyśleć, czy przewożony mebel rozkręcić, czy też nie. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, albowiem części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo stół może stracić swój początkowy wygląd lub stabilność. Jednakże przy bardzo dużych obiektach, takich jak przykładowo łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, przedmioty trzeba później należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane pledy, pościele, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy meble, zwracając szczególną swoje zainteresowanie na ważne miejsca, którymi są kanty mebli, ponieważ mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwrócić czujność na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Aby znaleźć wiarygodną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu bezpłatnego zlecenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Aby jak najzwinniej i jak najszybciej przygotować usługę transportową, warto w ofercie dokładnie przedstawić wszystkie rozmiary zebranych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i drogę, którą mają przemierzyć – zazwyczaj od tych istotnych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Londyn, N6 5QP, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lismore Road 64, Dublin, D12, Irlandia

Termin elastyczny