(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Specjalnej ostrożności, Dzieła sztuki Dodano: 2017-10-29 12:11

1 ekran o wymiatach 220x130 grubość 3

(Nr 2121576)
1 ekran o wymiatach 220x130  grubość 3

Długość [m]:

2.3

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

1.3

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 315.00 km

Dzieła sztuki

    Przewóz dzieł sztuki bywa tematem, któremu trzeba przeznaczyć sporo uwagi, ponieważ są to najczęściej rzeczy o dużej wartości, czy to majątkowej, czy uczuciowej.

    Kiedy planujemy znaleźć ten typ transportu w giełdzie transportowej Clicktrans, wybierz kategorię „Specjalnej ostrożności”. Masz wtedy przekonanie, że przesyłka zostanie objęta odpowiednią troską przez firmę transportową. Jeśli życzysz sobie, żeby firma przewozowa spakowała malowidło czy posąg, umieść taką informację w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, nie ma przeszkód również ustalić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod zleceniem.

    Kiedy chcesz sam spakować rzeźbę do transportu, pamiętaj o paru kluczowych radach. Folia stretch jest świetna do osłonięcia z zewnątrz przedmiotu przed zarysowaniami. Jeśli zawijasz nią obraz, folia stretch nie powinna przylegać do farby, warto więc przedtem zabezpieczyć malunek w inną, lekką dzianinę, przykładowo w pościel. Jeśli chcesz przewieźć przedmiot w pudle czy skrzyni, koniecznie wypełnij puste miejsca między rzeźbą a przegrodami kartonu. Świetnym pomysłem jest do tego wziąć specjalne styropiany czy też syntetyczne wypełniacze, jednak sprawdzą się także, pogniecione skrawki papieru, przykładowo gazet. Najważniejsze jest, żeby pudło było tylko niewiele większe niż przewożone dzieło sztuki, aby uniknąć przemieszczania się w środku skrzyni.

    Cena przewozu dzieła sztuki często zdarza się, że jest zaskakująco mała. Dokonany w serwisie Clicktrans transport wielkiego obrazu na odcinku z Krakowa do Warszawy odbył się za jedyne 100 złotych.

Adres i termin nadania

Bydgoszcz, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Piaseczno, 05-500, Polska

Termin elastyczny