(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-09-04 18:15

1 EU Paleta z materiałami budowlanymi

(Nr 2008091)
1 EU Paleta z materiałami budowlanymi

Wysokość [m]:

1,60

Waga w kg:

1400.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1766.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam 4 takie palety do zabrania wszystkie około 1400kg każda . Załadują wuzkiem i rozładują tez. Potrzebuje cenę za jedna paletę lub po 2 . Chyba ze ktoś może wszystkie 4 zabrać termin odbioru do dogadania.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu towarów różnego rodzajustanowią podstawę, na której prosto można przewieźć małe paczki oraz przedmioty. Przewóz paletowy to głównie wybierana metoda przewozu cięższych towarów. Dzięki paletom często transportuje się towary powyżej 70 kilogramów – bramki żeliwne, pudła, artykuły budowlane, itp. Żeby jak najdokładniej wycenić transport palet, warto posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie na paletach. Przy wycenie przewozu kluczowe znaczenie miewa liczba palet, waga towaru i typ przewożonych rzeczy. Przesyłki paletowe dźwiganedzięki wózkom widłowym.

Europalety i pozostałe rodzaje palet

    Przy przewozie paletowym jest na pierwszym miejscu europaleta, nazywana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Standardowa Europaleta posiada format 800x1200x150 milimetrów oraz jest zrobiona z drewna. Przy transporcie przemysłowym wykorzystuje się również palet „angielek” o rozmiarach 1200x1200x144 mm. Palety dedykowane do przewozu w pojemnikach metalowych mają wymiary 1135x1133 mm. Przy przemyśle chemicznym używa się za to palety spełniające normy CP. Palety wykonane z drewna ostatnio zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które posiadają okres przydatności przez10-15 lat.

Cena transportu palet w Polsce
    Przeciętna cena netto przewozu palet  w obrębie kraju kosztuje 187,8 i to wychodzi 57 gr na kilometr.

Ceny transportu palet za granicą

    Przewóz palet po za granicami Polski to przeciętny koszt 581 złotych, a to wychodzi 46 groszy na km.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dunstable, Wielka Brytania

Termin elastyczny