(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Palety Dodano: 2017-09-04 18:15

1 EU Paleta z materiałami budowlanymi

(Nr 2008091)
1 EU Paleta z materiałami budowlanymi

Wysokość [m]:

1,60

Waga w kg (łączna):

1400.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1766.00 km

Informacje dodatkowe:

Mam 4 takie palety do zabrania wszystkie około 1400kg każda . Załadują wuzkiem i rozładują tez. Potrzebuje cenę za jedna paletę lub po 2 . Chyba ze ktoś może wszystkie 4 zabrać termin odbioru do dogadania.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport palet

    Palety służą do transportu towarów różnego gatunku – stanowią platformę, na której prosto można przetransportować mniejsze opakowania oraz przedmioty. Transport na paletach to zwykle wykorzystywana metoda transportu dużej ilości ładunków. Na paletach głównie transportuje się paczki przekraczające 70 kg – bramki żeliwne, skrzynki, towary budowlane, itd. Aby jak najdokładniej wycenić transport towaru na paletach, dobrą praktyką jest posłużyć się portalem Clicktrans.pl, a otrzymamy wyceny od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie paletowym. Przy szacowaniu kosztów przewozu kluczowe znaczenie ma liczba palet, waga towaru i rodzaj przewożonych rzeczy. Ładunki znajdujące się na paletach podnoszone są dzięki wózkom widłowym.

Europalety i inne rodzaje palet

    Przy przewozie na paletach przoduje europaleta, określana również jako paleta EURO, paleta EPAL lub paleta EURO EPAL. Klasyczna Europaleta ma wielkość 800x1200x150 milimetrów i jest wyprodukowana z drewna. W przewozie przemysłowym stosuje się również palet „angielek” o formacie 1200x1200x144 mm. Palety przekazane do transportu w pojemnikach metalowych posiadają wielkość 1135x1133 milimetrów. W przemyśle chemicznym stosuje się za to palety spełniające normy CP. Palety wykonane z drewna ostatnio zastępowane są paletami zrobionymi z plastyku, które mają żywotność przez10-15 lat.

Cena przewozu palet w Polsce
    Średnia cena netto transportu palet  w obrębie kraju wynosi 187,8 zł i to wychodzi 57 groszy na kilometr.

Koszt transportu palet za granicą

    Przewóz palet w Europie to przeciętny koszt 581 zł i to wynosi 46 groszy za kilometr.

Adres i termin nadania

Kielce, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dunstable, Wielka Brytania

Termin elastyczny