(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-24 09:16

1 Fahrrad

(Nr 2410356)
1 Fahrrad

Waga w kg (łączna):

14.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

50 €

ID firmy: 61847
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

24-02-2018, 14:22

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-24 do 2018-02-28

Dostawa:

Ten sam dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 14:21

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 50 €

Wiadomości:

200 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 12:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-25

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Iwona M :)

Cena (zawiera VAT): 200 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Transport jednośladów tyczy się sytuacji, w których chcemy wyruszyć na wyprawę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobności przetransportowania jednośladu. Potrzebę na transport dwóch kółek wysyłają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również ludzie, którzy dają rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

    W sytuacji, gdy przewozimy nowiutki jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeśli potrzebujemy to przewozimy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w pudle po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu czy też kupić właściwy karton w supermarkecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto odkręcić oraz zdjąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione elementy jednośladu warto ułożyć w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy , przykładowo jak śruby ewentualnie przerzutki należy zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste obszary w kartonie należy zabezpieczyć makulaturą czy też folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zapieczętowujemy grubą i solidną taśmą.

    Gdy postanowimy zlecić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy martwić się o dowiezienie tworzyw ochraniających jednoślad.

Koszt przewozu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, liczby rowerów, ich gabarytów, a także daty wykonania przewozu. Np., transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 zł. Za transport jednośladu z Częstochowy do Holandii zapłacimy niecałe 120 PLN. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Oldenburg, 26122, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Groningen, Holandia

Termin elastyczny