(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 12:31

1 karton 2.20 x 1.35 x 0.7 (Nr 3000216)

1 karton 2.20 x 1.35 x 0.7

Długość [m]:

2.20

Szerokość [m]:

1.35

Wysokość [m]:

0.7

Waga w kg (łączna):

15.00

Liczba sztuk:

1

Dystans: 250.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej kształtów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu pakunku, opłaca się wystawić darmowe ofertę w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem można określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo istotne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można wypełnić fragmentami trocin, papieru lub materiałem. Zwłaszcza delikatne pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać surowce do owinięcia paczki?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogą zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy białą kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Częstochowa

Od 23 lip 2018 do 24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

24 lip 2018