(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-08-28 16:26

1 kot

(Nr 1992146)
1 kot

Waga w kg:

3.00

Dystans: 965.00 km

Informacje dodatkowe:

Przewóz kota, drapaka i zabawek.

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 16:25

Załadunek możliwy w terminach:

2017-09-04

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli chcemy zamówić przewóz zwierzęcia, dla przewoźników istotna będzie jego odmiana, ciężar oraz dokładny opis zwierzaka. Przewożone zwierzę musi być zdolne do transportu - nie może być zatem chore ani ranne. Kiedy postanowiliśmy przewieźć kota, psa lub królika należy zadbać o szczepienie na wściekliznę oraz wstrzyknięcie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie na wściekliznę jest ważne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt powyżej 3 miesiąca życia. W innych przypadkach, szczepienie staje się aktualne tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Istotne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, weterynarz może wczepić mikroczip.

Papiery konieczne przy transporcie zwierząt

    Koty, psy i fretki muszą posiadać paszport wydany przez lekarza weterynarii. Listę lekarzy upoważnionych do wydawania dokumentów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 .

    Obok paszportu potrzebnetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzaka, informujące kto jest właścicielem. Wymaganeteż takie dane jak data i trasa przejazdu i spodziewany czas transportu. Listę firm przewozowych upoważnionych do przewozu zwierząt można znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzę można przewozić samochodem, gdy mamy należyty przenośnik. Przy przewozie zwierząt warto używać różnego rodzaju klatek, torb czy mat ochronnych. Przy wyborze transportera kluczowa powinna być jego wielkość, jak także wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Szczecin, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

4524 BN Sluis, Holandia

Termin elastyczny