(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 16:27

1 malutki rowerek dziecięcy

(Nr 1994960)

Waga w kg:

3.00

Dystans: 128.00 km

Informacje dodatkowe:

Malutki rowerek dziecięcy bez opakowania.

Oferty od Przewoźników (0)

49 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 21:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-01

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 49 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy sposobności przewiezienia roweru. Opcję przewozu jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a również ludzie, którzy podarowują rower w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiusieńki jednoślad trzeba zachować go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ułożyć go w opakowaniu po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego opakowania czy też nabyć pasujący karton w markecie budowlanym albo rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w pudle opłaca się poodkręcać i usunąć jakiekolwiek ruszające się elementysztycę z siodełkiem, lampy, czasomierz. Wcześniej opisane elementy roweru najlepiej ułożyć w oddzielnych, mniejszych pudełkach lub osłonić kawałkami brystolu i podpiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące części , przykładowo jak śruby bądź przerzutki warto osłonić brystolowymi nakładkami. Puste obszary w pudle warto zabezpieczyć makulaturą lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i solidną taśmą.

    Kiedy podejmiemy decyzję, aby zlecić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie materiałów zabezpieczających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości czynników, takich jak: długości trasy, liczby rowerów, ich wymiarów, a również terminu wykonania przewozu. Np., przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za transport roweru z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało średnio 120 PLN. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 PLN.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Turek, Polska

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017