(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-08-29 16:27

1 malutki rowerek dziecięcy

(Nr 1994960)

Waga w kg (łączna):

3.00

Dystans: 128.00 km

Informacje dodatkowe:

Malutki rowerek dziecięcy bez opakowania.

Oferty od Przewoźników (0)

49 zł

ID firmy: 31880
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

29-08-2017, 21:02

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-08-30 do 2017-09-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport firmą kurierską. Ubezpieczenie, śledzenie online, faktura VAT. Płatność z góry przelewem. Nadawca jest zobligowany do zapakowania towaru i wydrukowania listu przewozowego.

Cena (zawiera VAT): 49 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz rowerów odnosi się do sytuacji, w których pragniemy wybrać się na wycieczkę na dalekich trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania jednośladu. Opcję na transport jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również osoby, które dają jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, jak przewozimy nowy jednoślad należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to przewozimy również jednoślad, który jest nienowy, jednak najlepiej ulokować go w kartonie po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania bądź zakupić taki karton w markecie remontowym ewentualnie rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu , należy poodkręcać oraz usunąć wszystkie ruszające się elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane elementy jednośladu przydałoby się umieścić w osobnych, mniejszych kartonach bądź osłonić wycinkami tektury i przypiąć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto okręcić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej 2 cm grubości). Wychodzące elementy na przykład jak śruby albo przerzutki trzeba zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste powierzchnie w kartonie należy osłonić gazetami bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi jednoślad nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zamykamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeżeli zdecydujemy się zamówić transport jednośladu u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o zapewnienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Cena przewozu jednośladu

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości rowerów, ich wielkości, a także daty wykonania transportu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena około 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii to koszt niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 PLN.

Adres i termin nadania

Poznań, Polska

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Turek, Polska

Od 30 sie 2017 do 31 sie 2017