(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Zwierzęta Dodano: 2017-09-03 20:43

1 maly pies

(Nr 2005709)
1 maly pies

Waga w kg:

2.00

Dystans: 1576.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

900 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

04-09-2017, 09:37

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-06 do 2017-10-08

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 900 zł

Wiadomości:

999 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-09-2017, 21:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-06 do 2017-10-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Witam. Doświadczenie w transporcie zwierząt. Zapraszam.

Cena (zawiera VAT): 999 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport zwierząt

    Jeżeli potrzebujemy zlecić transport zwierzaka, dla firm transportowych ważna będzie jego odmiana, waga oraz szczegółowy opis zwierzaka. Transportowane zwierzę powinno być zdolne przetrwać transport - nie powinno być w takim razie schorowane ani okaleczone. Jeśli planujemy przetransportować psa, kota lub królika należy zadbać o szczepienie przeciw wściekliźnie oraz wszczepienie mikroczipu służącego do identyfikacji.

    Szczepienie przeciw wściekliźnie jest uważane za aktualne po upłynięciu 21 dni od pierwszego szczepienia u zwierząt żyjących dłużej niż 3 miesiące. W innych sytuacjach, szczepienie zyskuje ważność tego samego dnia, gdy zostało wykonane. Ważne jest to, że dopiero po szczepieniu na wściekliznę, lekarz weterynarii może wstrzyknąć mikroczip.

Dokumenty konieczne przy przewozie zwierząt

    Psy, koty i fretki muszą mieć paszport wystawiony przez weterynarza. Listę weterynarzy uprawnionych do wydawania paszportów można znaleźć w serwisie Krajowej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej. Cena za wydanie paszportu to 51 .

    Oprócz paszportu wymaganetakże dokumenty potwierdzające pochodzenie zwierzęcia, opisujące kto jest właścicielem. Potrzebnerównież takie informacje jak data i trasa przejazdu i przewidywany czas transportu. Spis firm przewozowych upoważnionych do transportu zwierząt jest możliwe znaleźć w serwisie www Głównego Inspektoratu Weterynarii.

Jak przewozić zwierzęta?

    Zwierzęta można przewozić samochodem, gdy posiadamy właściwy transporter. Do transportu zwierząt można stosować różnego rodzaju kontenerów, torb i mat ochronnych. Przy szukaniu przenośnika dla zwierząt decydująca powinna być jego wielkość, jak również wygoda i bezpieczeństwo zwierzęcia w trakcie podróży.

Adres i termin nadania

Rawa Mazowiecka, Polska

Od 6 paź 2017 do 8 paź 2017

Adres i termin dostawy

Croydon, Wielka Brytania

Termin elastyczny