(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2018-02-26 17:28

1 MTB (Nr 2417936)

1 MTB

Waga w kg (łączna):

20.00

Dystans: 835.00 km

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów tyczy się sytuacji, w których myślimy o tym, aby wyruszyć na wypad na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Opcję na transport dwóch kółek zamawiają również sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają jednoślad jako upominek.

Organizowanie jednośladu do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowiutki jednoślad trzeba zostawić go w oryginalnym kartonie. Gdy chcemy to przewozimy również jednoślad, który już był używany, jednak warto ulokować go w pudle po rowerze (opłaca się wykorzystać elementy oryginalnego kartonu czy też kupić odpowiedni karton w sklepie remontowym bądź rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w opakowaniu warto zdemontować i usunąć wszystkie ruszające się części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru przydałoby się umieścić w osobnych, małych kartonach bądź osłonić kawałkami tektury i zamocować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba pozawijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć przynajmniej dwa cm grubości). Wystające części na przykład jak śruby ewentualnie przerzutki opłaca się zabezpieczyć brystolowymi nakładkami. Puste obszary w opakowaniu trzeba zabezpieczyć makulaturą bądź folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zaklejamy szeroką i mocną taśmą.

    Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy kłopotać się o zapewnienie tworzyw osłaniających paczkę.

Cena transportu roweru

    Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: długości trasy, liczby jednośladów, ich gabarytów, a również daty wykonania przewozu. Przykładowo transport roweru z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 PLN. Za transport roweru z Częstochowy do Holandii zapłacimy średnio 120 zł. Transport roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Kingston upon Thames, KT1 1JS, Wielka Brytania

4 kwi 2018

Adres i termin dostawy

Hanower, Niemcy

6 kwi 2018