(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-06-04 20:24

1 osoba

(Nr 1827052)
1 osoba

Dystans: 553.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do przewozu więcej niż 9 pasażerów. Firma transportowa przewożąca podróżnych powinna posiadać dokument kompetencji zawodowych i odpowiednie zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe ludzi, a także (w przypadku transportów poza terytorium Polski) – licencję na międzynarodowy transport osób.

Cena przewozu osób

    Koszt przewozu pasażerów uzależniony jest zazwyczaj od długości trasy podróży, a także od liczby pasażerów oraz ciężaru i rozmiaru walizki, którą ze sobą zabierają pasażerowie. Firmie transportowej w wyczerpującej wycenie transportu osób, pomoże posiadanie informacji w temacie liczby walizek lub plecaków jak także pozostałych posiadanych rzeczywypadałoby podać informację o dokładnej wadze oraz o rozmiarach każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie potrafisz podać szczegółowych informacji o bagażu, oszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są przybliżone.

    Wyznaczając kurs podróży warto napisać szczegółowe informacje o miejscu rozpoczęcia jazdy i zakończenia – w momencie, kiedy część pasażerów jedzie do innego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym kierowcy wcześniej, tak aby mógł właściwie obmyślić drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz podróżnego wspólnie z bagażem z Reken (Niemcy) do Manchesteru (Wielka Brytania) wydano 400 PLN. Za transport podróżnej razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina kosztował 550 PLN. Transport podróżnego z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

Tworóg, Polska

22 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gera, Niemcy

23 cze 2017