(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-06-04 20:24

1 osoba

(Nr 1827052)
1 osoba

Dystans: 553.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Transport podróżnych może odbywać się samochodem osobowym (taksówką), małym busem (do 8 osób łącznie z kierowcą) lub autokarem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma transportowa przewożąca pasażerów powinna mieć dokument kompetencji zawodowych i odpowiednie zezwolenia lub licencje na przewozy krajowe ludzi, jak również (w przypadku kursów poza granice Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt transportu pasażerów

    Koszt transportu osób uzależniony jest zazwyczaj od długości trasy podróży, jak również od ilości ludzi oraz ciężaru i wielkości walizki, którą przy sobie posiadają podróżni. Przewoźnikowi w wyczerpującej wycenie transportu ludzi, przyda się posiadanie informacji w temacie ilości walizek lub toreb jak również innych transportowanych przedmiotów – wypadałoby podać informację o szczegółowej wadze i o wymiarach każdej sztuki bagażu. W momencie, gdy nie umiesz podać dokładnych wartości, wyszacuj je i zawiadom o tym przewoźnika, że podane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Określając trasę podróży należy podać dokładne adresy – w przypadku, gdy część pasażerów podróżuje do innego miejsca docelowego, dobrze jest powiedzieć o tym kierowcy zawczasu, tak żeby mógł odpowiednio zaplanować trasę.

    Przykładowo, za transport pasażera razem z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 PLN. Za transport podróżnej razem z pupilem z Luton (Wielka Brytania) do Szczecina wydano 550 PLN. Przewóz pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) wiązał się z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Tworóg, Polska

22 cze 2017

Adres i termin dostawy

Gera, Niemcy

23 cze 2017