(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-04 19:10

1 osoba

(Nr 2008223)
1 osoba

Dystans: 1767.00 km

Informacje dodatkowe:

chcialabym jak najszybciej dostac sie do Newarku prosze o propozycje

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

Transport podróżnych

    Przewóz pasażerów może odbywać się autem osobowym (taksówką), nie za dużym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autobusem (pojazdem przystosowanym do transportu więcej niż 9 osób. Firma zajmująca się przewozem pasażerów powinna mieć certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe uprawnienia oraz licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza granice kraju) – licencję na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt przewozu ludzi

    Koszt transportu ludzi uzależniony bywa często od odległości jaką trzeba pokonać, jak również od liczby pasażerów oraz ciężaru i rozmiaru walizki, którą przy sobie posiadają pasażerowie. Przewoźnikowi w szczegółowej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie wiedzy w temacie ilości walizek i plecaków jak również pozostałych posiadanych rzeczynależy przekazać informację o dokładnej wadze oraz o wymiarach każdej sztuki pakunku. W momencie, gdy nie potrafisz podać szczegółowych informacji o bagażu, określ ich wartość i poinformuj firmę przewozową, że podane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając trasę podróży dobrze jest napisać dokładne adresy – w przypadku, kiedy kilkoro osób odbywa swoją podróż do różnego miejsca docelowego, warto poinformować o tym przewoźnika wcześniej, tak żeby mógł właściwie obmyślić trasę.

    Na przykład, za przewóz pasażera wspólnie z bagażem na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) zapłacono 400 złotych. Za przewóz podróżnej wraz z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin kosztował 550 PLN. Transport pasażera z Wellingborough (Wielka Brytania) do Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 .


Adres i termin nadania

aleja Niepodległości, Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warsop, Wielka Brytania

Termin elastyczny