(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Pasażerowie Dodano: 2017-09-04 19:10

1 osoba

(Nr 2008223)
1 osoba

Dystans: 1767.00 km

Informacje dodatkowe:

chcialabym jak najszybciej dostac sie do Newarku prosze o propozycje

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport pasażerów

    Przewóz podróżnych może odbywać się autem osobowym (taksówką), małym busem (do 7 osób plus kierowca) lub autokarem (pojazdem konstrukcyjnie przeznaczonym do transportu więcej niż 9 ludzi. Firma transportowa przewożąca podróżnych powinna posiadać certyfikat kompetencji zawodowych i właściwe zezwolenia oraz licencje na przewozy krajowe osób, jak również (w przypadku transportów poza terytorium Polski) – dokumenty na międzynarodowy przewóz osób.

Koszt przewozu ludzi

    Koszt przewozu ludzi uzależniony bywa zazwyczaj od odległości jaką trzeba pokonać, a także od liczby osób oraz ciężaru i wymiaru bagażu, który ze sobą zabierają podróżni. Firmie transportowej w szczegółowej wycenie transportu pasażerów, przyda się posiadanie informacji na temat liczby walizek lub plecaków oraz pozostałych posiadanych przedmiotów – trzeba podać informację o szczegółowej wadze i o wymiarach każdej sztuki bagażu. W przypadku, kiedy nie znasz dokładnych wartości, określ ich wartość i zawiadom o tym firmę przewozową, że przekazane przez Ciebie parametry są orientacyjne.

    Ustalając trasę podróży dobrze jest napisać precyzyjne adresy – w momencie, gdy część osób odbywa swoją podróż do innego miejsca docelowego, należy powiedzieć o tym przewoźnikowi przed rozpoczęciem podróży, tak aby mógł właściwie obmyślić drogę podróży.

    Przykładowo, za przewóz pasażera razem z walizkami na trasie Reken (Niemcy) - Manchester (UK) wydano 400 zł. Za transport pasażerki wspólnie z pupilem na trasie Luton (UK) – Szczecin wydano 550 złotych. Transport pasażera na trasie Wellingborough (UK) - Roermond (Holandia) związany był z kosztem 250 PLN.

Adres i termin nadania

Aleja Niepodległości, Częstochowa, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Nottinghamshire, Wielka Brytania

Termin elastyczny